Pemutus Sirkuit sing Dioperasikake Arus Sisa MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Rincian Produk
Pemutus Sirkuit sing Dioperasikake Arus Sisa CMTB1LE-63 bisa nglindhungi wong lan listrik saka sengatan listrik, korsleting, lan gangguan kelebihan beban. RCBO utamane digunakake ing bangunan komersial lan residensial,
Iki tundhuk karo standar IEC61009-1.
| Jeneng produk | Pemutus Sirkuit sing Dioperasikake Arus Sisa |
| Nomer Model | CMTB1LE-63 4P |
| Standar | IEC61009-1 |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 4P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 400V |
| Frekuensi sing dirating | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tegangan tahan impuls sing dirating Uimp | 4000V |
| Suhu sekitar | -20℃~+40℃ |
| Jenis rilis sesaat | C utawa D |
| Arus operasi residual sing dirating Ing | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lengkungan
Garis besar lan dimensi instalasi (mm)
Kauntungan
1. Proteksi arus hubung singkat lan arus kelebihan beban
2. Proteksi saka sengatan listrik: Pemutus sirkuit arus sisa ndeteksi lan ngganggu gangguan listrik sing disebabake dening kebocoran arus menyang lemah, nyegah sengatan listrik lan sengatan listrik.
3. Wektu respon cepet: Pemutus sirkuit iki dirancang supaya cepet trip, asring sajrone sepersekian detik, nalika ana kesalahan listrik sing dideteksi.
Wong Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB profesional & digunakake sacara wiyar ing bangunan, omah, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Liyane
Kemasan
1 pcs saben kothak njero, 20 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Pasar Utama
MUTAI Electric nduweni penekanan khusus kanggo nglayani pasar ing Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, lan Rusia... lan liya-liyane.
Apa sebabe milih kita
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












