Pemutus Sirkuit Miniatur Mcb Kurva C Mutai CMTB1-63 4P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 nawakake perlindungan saka korsleting lan kelebihan beban, lan uga bisa digunakake kanggo transfer lan konversi sistem daya sing arang banget. Kanthi desain struktural sing canggih, kinerja sing andal, kapasitas putus sing dhuwur, lan tampilan sing elegan, MCB minangka produk sing berkualitas tinggi. Cangkang lan bagean-bageane digawe saka bahan kanthi tahan benturan sing kuwat lan sifat tahan api.
| Jeneng produk | MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 4P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Arus sing dirating In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 4P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 400/415V |
| Frekuensi sing dirating | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 3000A/4500A |
| Tegangan tahan impuls sing dirating Uimp | 4000V |
| Suhu sekitar | -20℃~+40℃ |
| Jenis rilis sesaat | C |
| Werna | Putih + abang |
| Layanan | OEM & ODM |
Lengkungan
Wong Polandia
Kauntungan
1. Proteksi sirkuit saka arus hubung singkat
2. Proteksi sirkuit nglawan arus sing berlebihan
3. Desain apik lan gampang dipasang
Aplikasi
MCB iki akeh digunakake ing bangunan, omah, aplikasi industri, transmisi daya listrik... lan liya-liyane.
Liyane
Kemasan
3 pcs saben kothak njero, 60 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 22*8.2*8 cm
Pasar Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasar Rusia...dll
Tanya Jawab
MCB wis disertifikasi dening sertifikat internasional kayata CCC, CE, lan CB, lan didhukung dening sertifikat sistem manajemen ISO 9001 lan ISO 14001.
Apa sebabe milih kita
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













