Pemutus Sirkuit Miniatur MCB CMTB1-63DC 2P DC
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 bisa nglindhungi peralatan listrik lan peralatan beban liyane saka masalah kelebihan beban lan korsleting, lan nglindhungi keamanan sirkuit. Umume MCB DC nggunakake sawetara sistem arus searah kaya sistem tenaga surya, sistem cadangan baterei, energi anyar, lan liya-liyane.
Pemutus sirkuit miniatur DC minangka solusi sing bisa dipercaya lan efektif biaya kanggo nglindhungi sirkuit DC saka gangguan listrik, lan ukurane sing ringkes, cepet tripping, lan kapasitas putus sing dhuwur ndadekake pilihan sing populer ing macem-macem aplikasi.
Kahanan voltase MCB DC umume saka DC 12V-1000V, lan arus sing dirating bisa nganti 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 2P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 500V |
| Frekuensi sing dirating | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 6000A |
| Suhu sekitar | -20℃~+70℃ |
| Tipe kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Dhuwur | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimal | 25 m㎡ |
| Instalasi | Rel DIN 35mm |
| Tipe baris mlebu | Ndhuwur |
Kauntungan
1. Cepet Tripping: MCB DC dirancang supaya cepet trip yen ana gangguan listrik, sing mbantu nyegah kerusakan peralatan lan kabel.
2. Kapasitas Pemutus Dhuwur: MCB DC kasedhiya ing macem-macem kapasitas pemutus, sing tegese bisa nangani arus tingkat dhuwur tanpa trip.
3. Performa sing Bisa Diandalkan: MCB DC dirancang kanggo nyedhiyakake kinerja sing bisa diandalkan lan konsisten sajrone umur layanan sing dawa, sing mbantu nyuda biaya perawatan lan panggantos.
4. Gampang Diinstal: MCB DC dirancang supaya gampang dipasang lan bisa dipasang ing rel DIN utawa langsung ing panel.
Wong Polandia
Aplikasi
MCB DC Miniature circuit breaker MCB akeh digunakake ing sawetara sistem arus searah kaya energi anyar, PV surya, lan liya-liyane.
Liyane
Kemasan
6 pcs saben kothak njero, 120 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Tanya Jawab
Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus ing Pasar Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Apa sebabe milih kita
1. Kanthi pengalaman luwih saka 10 taun ngasilake produk MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... lan liya-liyane.
2. Rampungake rantai industri saka produksi komponen nganti perakitan produk lengkap, pengujian lan ing kontrol rutin.
3. Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
4. Tim teknis profesional, bisa nyedhiyakake layanan OEM lan ODM, bisa nyedhiyakake rega sing kompetitif.
5. Wektu pangiriman cepet lan layanan purna jual sing apik.
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










