Pemutus Sirkuit Miniatur MCB DC CMTB1-63DC 1P 1A-63A kanggo PV surya
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 nduweni fungsi kanggo nglindhungi peralatan listrik lan peralatan beban liyane saka kelebihan beban lan masalah sirkuit pendek, uga bisa nglindhungi keamanan sirkuit. Umume MCB DC nggunakake sawetara sistem arus searah kaya energi anyar, PV surya, lan liya-liyane. Kahanan voltase MCB DC umume saka DC 12V-1000V, lan arus sing dirating bisa nganti 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 1P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 250V |
| Frekuensi sing dirating | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 6000A |
| Suhu sekitar | -20℃~+70℃ |
| Tipe kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Dhuwur | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimal | 25 m㎡ |
| Instalasi | Rel DIN 35mm |
| Tipe baris mlebu | Ndhuwur |
Kauntungan
1. Lindungi piranti saka arus hubung singkat lan arus kelebihan beban.
2. Ukuran Kompak: MCB DC dirancang supaya kompak lan ngirit papan, saengga cocog kanggo digunakake ing panel lan peralatan listrik cilik.
3. Gampang Diinstal: MCB DC dirancang supaya gampang dipasang lan bisa dipasang ing rel DIN utawa langsung ing panel.
Wong Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB DC akeh digunakake ing sawetara sistem arus searah kaya energi anyar, PV surya, lan liya-liyane.
Liyane
Kemasan
12 pcs saben kothak njero, 240 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Tanya Jawab
Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, lan produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus ing Pasar Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Apa sebabe milih kita
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









