Pemutus Sirkuit Miniatur MCB Surya CMTB1-63DC 4P DC
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 bisa nglindhungi piranti listrik lan peralatan beban liyane saka masalah kelebihan beban lan korsleting, lan nglindhungi keamanan sirkuit. Umume MCB DC nggunakake sawetara sistem arus searah kaya energi anyar, PV surya, lan liya-liyane. Kahanan voltase MCB DC umume saka DC 12V-1000V, lan arus sing dirating bisa nganti 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus sing dirating In (A) | 1A - 63A |
| Wong Polandia | 4P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 1000V |
| Frekuensi sing dirating | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 6000A |
| Suhu sekitar | -20℃~+70℃ |
| Tipe kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Dhuwur | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimal | 25 m㎡ |
| Instalasi | Rel DIN 35mm |
| Tipe baris mlebu | Ndhuwur |
Kauntungan
1. Proteksi sirkuit saka arus hubung singkat
2. Proteksi sirkuit nglawan arus sing berlebihan
3. Kapasitas pemecahan dhuwur
4. Desain apik lan gampang dipasang
Wong Polandia
Aplikasi
MCB DC Miniature circuit breaker MCB akeh digunakake ing sawetara sistem arus searah kaya energi anyar, PV surya, lan liya-liyane.
Liyane
Kemasan
3 pcs saben kothak njero, 60 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Tanya Jawab
Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus ing Pasar Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Apa sebabe milih kita
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








