Pemutus Sirkuit Miniatur MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 umum digunakake ing sistem listrik kanggo proteksi saka beban berlebih lan korsleting, MCB uga bisa digunakake minangka transfer lan konversi sistem daya sing ora kerep. Pemutus sirkuit miniatur cocok kanggo macem-macem aplikasi, saka omah nganti industri, lan umum digunakake ing sirkuit lampu, pemanasan, lan kontrol motor.
| Jeneng produk | Pemutus Sirkuit Miniatur |
| Model NO. | CMTB1-63 2P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 2P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 400/415V |
| Frekuensi sing dirating | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 6000A |
| Tegangan tahan impuls sing dirating Uimp | 4000V |
| Suhu sekitar | -20℃~+40℃ |
| Jenis rilis sesaat | CD |
| Werna | Putih lan abu-abu |
| Layanan | OEM & ODM |
Wong Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit miniatur digunakake sacara wiyar ing bangunan, omah, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Kauntungan
1. Proteksi arus hubung singkat lan arus kelebihan beban, uga bisa digunakake minangka transfer lan konversi sistem daya sing ora kerep.
2. Ukuran kompak: MCB dirancang supaya cilik lan ringkes, saengga gampang dipasang lan dipasang ing panel listrik lan papan distribusi.
3. Cepet mati: MCB dirancang supaya cepet mati yen ana kelebihan beban utawa korsleting, sing mbantu nyegah kerusakan peralatan listrik lan potensi bebaya kanggo wong.
4. Kapasitas pemecahan dhuwur
Liyane
Kemasan
6 pcs saben kothak njero, 120 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Tanya Jawab
Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus ing Pasar Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












