Pemutus Sirkuit Miniatur MCB Mutai CMTB1-63 3P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 bisa nglindhungi piranti saka korsleting lan kelebihan beban, uga bisa digunakake kanggo transfer lan konversi sistem daya sing ora kerep. MCB iki nduweni struktur sing canggih, kinerja sing bisa dipercaya, kapasitas putus sing dhuwur, katon elegan, lan liya-liyane. Cangkang lan bagean-bageane digawe saka bahan sing nawakake tahan benturan lan sifat tahan api sing kuwat.
| Jeneng produk | Pemutus Sirkuit Miniatur MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 3P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 3P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 400/415V |
| Frekuensi sing dirating | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tegangan tahan impuls sing dirating Uimp | 4000V |
| Suhu sekitar | -20℃~+40℃ |
| Jenis rilis sesaat | CD |
| Werna | Putih + abang |
| Layanan | OEM & ODM |
Lengkungan
Wong Polandia
Kauntungan
1. Kanthi ukuran cilik lan kompak, gampang dipasang
2. Fitur arus cendhak, overload, kapasitas pemutus dhuwur
3. bisa menehi perlindungan sing bisa dipercaya saka gangguan listrik, lan wis diuji kanggo memenuhi standar keamanan internasional.
Aplikasi
Produk MCB akeh digunakake ing bangunan, omah, aplikasi industri, transmisi tenaga listrik.
Liyane
Kemasan
4 pcs saben kothak njero, 60 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Pasar Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasar Rusia.
Apa sebabe milih kita
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













