Pemutus Sirkuit Miniatur Mcb Kapasitas Pemutus Tinggi CMTB1-63H 4P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 bisa nglindhungi arus saka korsleting lan kelebihan beban, uga bisa digunakake minangka transfer lan konversi sistem daya sing ora kerep. Pemutus sirkuit miniatur minangka komponen penting saka sistem listrik apa wae, nyedhiyakake perlindungan sing bisa dipercaya saka bebaya listrik lan njamin operasi sirkuit lan piranti listrik sing aman lan efisien.
| Jeneng produk | MCB Pemutus Sirkuit Miniatur |
| Model NO. | CMTB1-63 4P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Arus sing dirating In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Wong Polandia | 4P |
| Tegangan sing dirating Ue (V) | 400/415V |
| Frekuensi sing dirating | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit cendhak sing dirating Icn | 6000A |
| Tegangan tahan impuls sing dirating Uimp | 4000V |
| Suhu sekitar | -20℃~+40℃ |
| Jenis rilis sesaat | CD |
| Werna | putih lan abu-abu |
| Layanan | OEM & ODM |
Wong Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB profesional & digunakake sacara wiyar ing bangunan, omah, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Kauntungan
1. Proteksi sirkuit saka arus hubung singkat
2. Proteksi sirkuit nglawan arus sing berlebihan
3. Kapasitas pemecahan dhuwur
4. Desain apik lan gampang dipasang
Liyane
Kemasan
3 pcs saben kothak njero, 60 pcs saben kothak njaba.
Ukuran saben kothak njaba: 41*21.5*41.5 cm
Tanya Jawab
Mutai nduweni kualifikasi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, lan produk-produke lulus sertifikat CCC, CE, CB ... lan liya-liyane.
Pasar Utama
Produk iki disambut dening para pelanggan, utamane ing Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasar Rusia.
1. Produk utama: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... lsp.
2. Rampungake rantai industri saka produksi komponen nganti perakitan produk lengkap, pengujian lan ing kontrol rutin.
3. Kanthi sertifikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produk kasebut nduweni kualifikasi sertifikat internasional CCC, CE, CB.
4. Tim teknis profesional, bisa nyedhiyakake layanan OEM lan ODM, bisa nyedhiyakake rega sing kompetitif.
5. Wektu pangiriman cepet lan layanan purna jual sing apik.
Telpon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













